maromi.eu

Robert 05.02.2021

Który jest lepszy w użyciu: tablet czy smartfon?

Polecane: derminax cena

Coraz więcej osób ma problemy z utrzymaniem smartfona w kieszeni: jest za drogi, ekran jest za duży, konstrukcja nie jest wytrzymała i nie ma wygodnego miejsca na trzymanie telefonu ... Sytuacja jest podobna w przypadku tabletów - tańsze tablety są mniej popularne (a na pewno nieopłacalne) ze względu na cenę, rozmiar ekranu, wyświetlacz i zdrowie. Dlatego użytkownicy smartfonów wybierają najtańszą i najbardziej przenośną opcję dla operatorów: smartfony!

Porównanie tabletów i smartfonów

Najważniejsze, aby odróżnić urządzenia mobilne od smartfonów: oba typy urządzeń to komunikacja mobilna. Często spotykana jest analogia między samochodami a domami: domy budowane są w taki sposób, że można przemieszczać się z jednego końca domu na drugi bez konieczności zmiany adresu. To samo dotyczy telefonów w przypadku tabletów i smartfonów.

Najpopularniejszym rozmiarem ekranu w smartfonach i tabletach jest rozmiar ekranu, który można rozszerzyć i ustawić na dowolny rozmiar. Możesz mieć ekran o przekątnej 5,5-6 cala, który idealnie pasuje do 6-calowego tabletu. Możesz także mieć wyświetlacz o przekątnej 7,9-9,7 cala, który idealnie pasuje do 14-calowego urządzenia.

Dodatkowym atutem ekranu smartfona jest możliwość "powiększenia" wyświetlacza, który będzie wtedy wyglądał znacznie bardziej naturalnie ... Wadą tego rozwiązania jest wysoki koszt sitodruku, który w połączeniu z faktem, że urządzenie nie daje się już schować, stwarza ryzyko kradzieży ... Zaletą tego rozwiązania jest to, że wyświetlacz jest "skurczony" - wydruki nie są już widoczne gołym okiem.

Polecane: haargroei

Polecane: hårväxt

Tagi: calowego, smartfonów, tablet, rozmiar, rozwiązania, smartfona, który to wiek, który z tych komputerów jest tańszy, który urząd skarbowy, który dzień roku, który kredyt, który tydzień,